1
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne
Združenie ľudí malého vzrastu - Palčekovia

PODPORNÉ SKUPINY

Združenie ľudí malého vzrastu - Palčekovia

M. Rázusa 884/46, Prievidza 971 01

0907986930

palcekovia@palcekovia.sk

palcekovia.sk

Občianske združenie Palčekovia združuje ľudí nízkeho vzrastu. 

Naše združenie je otvorené všetkým ľuďom malého vzrastu, rodičom detí malého vzrastu, ale i všetkým sympatizantom týchto ľudí. Budeme sa snažiť presadzovať ich oprávnené záujmy v sociálnej, legislatívnej, zdravotnej i vzdelávacej oblasti. Ďalej budeme poskytovať informácie, pomoc a kontakty, ktoré môžu byť nápomocné týmto ľuďom.

Osobné skúsenosti jednotlivých členov sú nenahraditeľnými informáciami. Preto chceme združiť ľudí nízkeho vzrastu, aby vedeli o sebe a komunikovali medzi sebou. V Čechách je takéto združenie založené viac ako desať rokov . Medzi členmi tohto združenia sa vytvoril kamarátsky vzťah a mnohí sa medzi sebou navštevujú aj niekoľkokrát do roka. Dúfame, že aj my na Slovensku budeme v tomto úspešní. Príďte medzi nás a pomôžte nám Palčekom rozvíjať sa a zviditeľniť, aby každý čo má záujem sa vedel na nás kontaktovať. Každý nápad je vítaný a iniciatíve sa medze nekladú.

Je to veľký šok keď sa dvom zdravým ľuďom narodí postihnuté dieťa. Nevedia čo ich čaká a neminie. Pre týchto ľudí je výhoda ak sa majú s kým poradiť a porozprávať o svojich problémoch, či radostiach. Ľudí s nízkym vzrastom je medzi nami ako šafranu. To, že sú odlišní nie je žiadna tragédia. Práve naopak je to výzva k prekonávaniu každodenných prekážok či nástrah bežného života. Ľudia so zdravotným postihnutím sú už v dnešnej dobe veľmi dobre akceptovaní a bývajú úspešní v zamestnaní, v športe či iných odvetviach. Dnešná doba je plná pomôcok a technických vymožeností, pomocou ktorých sa tento rozdiel zmenšuje.

Poznáte toto zariadenie? Napíšte prosím referenciu.

Prihlásiť sa Registrovať

Pridať zariadenie

Ak ste v zozname nenašli zariadenie, ktoré poznáte, pridajte ho prosím, my sa ho pokúsime v dohľadnej dobe spracovať.

Poslať zariadenie

Daruj úsmev druhým

úsmevnahory.sk