1
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne
Slovenské hemofilické združenie

PODPORNÉ SKUPINY

Slovenské hemofilické združenie

Antolská 11, 851 07, Bratislava

shz@shz.sk

www.shz.sk

Slovenské hemofilické združenie (SHZ) v roku 2006 odkúpilo rozostavaný objekt, ktorý plánuje dobudovať na Rehabilitačné centrum s celoročnou prevádzkou a prevádzkovaním tohto objektu bude pravdepodobne poverená nezisková organizácia SHZ plus n.o., prípadne priamo SHZ.

Toto zariadenie bude slúžiť všetkým členom SHZ na udržanie si zdravia a zlepšenia hybnosti pohybového aparátu a zvýšenia fyzickej kondície.

Zakúpenie rozostavaného objektu bolo len prvým krokom k naplneniu zámerov SHZ do budúcnosti. V roku 2007 bola spracovaná projektová dokumentácia, ktorá bola niekoľkokrát menená vzhľadom na meniacu sa legislatívu v sociálnej oblasti.

Toto zariadenie bude plne postačovať záujmom SHZ na organizovanie rekondično-rehabilitačných pobytov pre dospelých hemofilikov a rehabilitačných pobytov pre maloletých hemofilikov s rodičom. Ďalej ho budú môcť využívať členovia SHZ na samostatné rehabilitačné pobyty, resp. aj s rodinnými príslušníkmi. Voľné kapacity je záujem v budúcnosti ponúknuť organizáciám zdravotne postihnutých podobného typu ako je naša organizácia na poriadanie rekondičných pobytov.

Uvedený objekt sa nachádza v tichej časti mesta Turčianske Teplice, blízko centra mesta a neďaleko Slovenských liečebných kúpeľov. V blízkosti objektu sa v roku 2007 dostaval Spa & Aquapark. Miesto objektu je veľmi atraktívne a bezbariérový prístup a hlavne nie veľká vzdialenosť do zariadení Slovenských liečebných kúpeľov je veľkým predpokladom pre naplnenie cieľov a zámerov, pre ktoré SHZ zakúpilo tento objekt.

Teraz nastáva fáza dobudovania a rozšírenia objektu. K tomuto však budeme potrebovať ďalšie finančné prostriedky. Chceli by sme sa uchádzať o nenávratné finančné prostriedky zo štrukturálnych fondov z Európskej únie. Pripravujeme podklady na vypracovanie žiadosti k získaniu financií z eurofondov, či už prostredníctvom SHZ alebo neziskovej organizácie SHZ plus n.o.

Tiež privítame aj podnikateľské subjekty, ktoré v rámci filantrópie by nám chceli pomocť pri railizácii tohto projektu. Ak by ste nám mali záujem pomôcť, tak nás neváhajte kontaktovať.

Poznáte toto zariadenie? Napíšte prosím referenciu.

Prihlásiť sa Registrovať

Pridať zariadenie

Ak ste v zozname nenašli zariadenie, ktoré poznáte, pridajte ho prosím, my sa ho pokúsime v dohľadnej dobe spracovať.

Poslať zariadenie

Daruj úsmev druhým

úsmevnahory.sk