1
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Popis:

ADELI Medical Center je medzinárodné rehabilitačné centrum, ktoré sa špecializuje na liečbu pacientov s neurologickými poruchami pohybu. Od svojho založenia v roku 2004, ADELI Center úspešne liečilo viac ako 13000 pacientov z viac ako 60 krajín – Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Talianska, Holandska, Českej republiky, Ruskej federácie, Ukrajiny, Saudskej Arábie, Kuvajtu, Líbye, Egyptu, Ománu, Spojených arabských emirátov, Španielska, Veľkej Británie, Turecka, Izraela, Brazílie, USA a Kanady a samozrejme, zo Slovenska.

Najväčšou výhodou ADELI Medical Centra je jeho mimoriadne intenzívny a individuálny terapeutický program a rozsiahla starostlivosť. Päť hodín denne a šesť dní v týždni sa o každého pacienta stará multidisciplinárny tím: lekári, terapeuti, maséri, logopédi a iní špecialisti – 5 až 7 odborníkov. Špecializujeme sa na diagnózy: detská mozgová obrna, mozgové príhody, stavy po úrazoch hlavy a mozgu.

V ADELI Medical Center poskytujeme komplexnú a intenzívnu rehabilitačnú starostlivosť už 15 rokov. Skúsenosti profesionálov z oblasti neurológie, rehabilitácie, fyzioterapie, pediatrie a klinickej logopédie nám umožňujú zostaviť pre každého pacienta rehabilitačný plán s ohľadom na jeho individuálne potreby. Sústavná a cielená starostlivosť počas terapeutických pobytov predurčuje progres našich pacientov, zlepšuje priebeh ochorenia, zmierňuje deficit a urýchľuje zaradenie do rodinného a pracovného prostredia.

Proces obnovenia zdravotného stavu je časovo náročný a vyžaduje si značné úsilie. V neposlednom rade sa stávame Vašimi blízkymi konzultantmi a stojíme pri Vás v prípade Vašich otázok. 

Poznáte toto zariadenie? Napíšte prosím referenciu.

Prihlásiť sa Registrovať

  • 31.01.2022 17:09

    Adeli bolo prvé rehabilitačné centrum, ktoré sme navštívili. Naposledy sme tu boli ešte za starého vedenia, predtým, ako veľa zamestnancov odišlo. Jedine negatívum bola cena - veľmi vysoká. Inak bolo prostredie príjemné, cvičenia pomerne kvalitné. Po intenzívnom týždni sme videli posun u dcéry.

Pridať zariadenie

Ak ste v zozname nenašli zariadenie, ktoré poznáte, pridajte ho prosím, my sa ho pokúsime v dohľadnej dobe spracovať.

Poslať zariadenie

Daruj úsmev druhým

úsmevnahory.sk